Score! Hero

1.73

Takımınızı zafere taşıyın!

4.4

26

6M

Rate this App

Score! Hero, tüm bir takım yerine sadece bir oyuncuyu kontrol edebildiğiniz bir futbol oyunudur. Bunun yanısıra, tüm maçı oynamaktan ziyade her bir maçta sadece önemli oyunlara katılabilirsiniz.

Bazı maçlarda, arkada bıraktığınız yüzlerce gol olabilir, bunları yakalamayı denemelisiniz, diğerlerinde ise, oyunun son dakikasında kazanacağınız golü atmayı denemelisiniz. Amaç, sayı yaparak ya da buna yardımcı olarak her bir oyunun kilit dakikalarında oyuna katılmaktır.

Score! Hero oyununun ilginç bir detayı ise birkaç sezona ayrılan seviye serilerinden oluşmasıdır. Her bir seviyede, diğerlerinde yirmi metre uzaktan gol atmanız gerekirken, üç yıldız alabilmek için kalenin köşesinden gol atmalısınız.

Oyun, türleri ile benzer özellikler taşır: topu takip etmek için parmağınızı ekranda kaydırın. Bu sayede, topa efektler ekleyebilir ve ayrıca kafa vuruşu ve diğer hareketleri yapabilirsiniz.

Score! Hero müthiş grafikleriyle eğlendirici bir futbol oyunudur. Diğer futbol oyunlarından farklı bir oyun tecrübesi sunar. Buna ek olarak, oyuncunuz için tonlarca kişiselleştirme seçeneği sunar.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X